Skip navigation

Transportné chladenie

Naša spoločnosť sa zaoberá transportným chladením od roku 2012. Dnes, po celej Českej republike, zastupujeme spoločnosť ZANOTTI S.p.A., ktorá patrí k trom najväčším európskym výrobcom chladiacich a mraziacich agregátov.

Transportné chladenie ZANOTTI je určené na prepravu tovaru s konštantnou teplotou z bodu A (výrobca) do bodu B (zákazník). Táto špeciálna technológia chladenia a mrazenia sa používa na prepravu akýchkoľvek čerstvých, chladených alebo mrazených produktov, potravín, ovocia, zeleniny, rýb a mliečnych výrobkov. Možno prevážať aj špeciálne produkty, ako je krvná plazma, lieky alebo chemikálie, ktoré potrebujú špecifickú teplotu okolitého priestoru.

Vzhľadom k tomu, že v nákladovom priestore vozidla je nutné udržiavať konštantnú teplotu na zachovanie kvality tovaru, je našou úlohou zabezpečiť minimálny únik chladu. Na docielenie čo najnižších strát je každé vozidlo, či už sa jedná o nadstavbu alebo zabudovanie, izolované polyuretánom. S touto izoláciou dosahujeme koeficient prestupu tepla „K“ max. 0,40 u FNA a 0,32 u FRC. Pre nadstavby staršie, atypické, rozvozové vozidlá s veľkou frekvenciou otvárania dverí a pod., odporúčame konzultovať použitie chladiacej jednotky s našim obchodným zástupcom.

Sme schopní ponúknuť kompletné riešenie na všetky značky a typy vozidiel, vrátane izolácie a kompletnej montáže chladiaceho agregátu.

Samozřejmostí je kvalitní záruční a pozáruční servis u našich autorizovaných partnerů.

Více informací naleznete na našem produktovém listu Transportní chlazení Zanotti.


Ponúkame:

  • malé jednotky poháňané elektromotorom od alternátora vozidla (pre uvedené 12 V jednotky a ich správnu funkciu je odporúčané použiť alternátor min. 125 A a akumulátor min. 90 Ah)
  • malé jednotky určené pre izolované dodávky ako voliteľná možnosť s 230/400 V, poháňané od motora vozidla. Potom môže vozidlo slúžiť ako stacionárna chladiareň, alebo mraziareň
  • chladiace a mraziace agregáty poháňané od motora vozidla, určené na skriňové nadstavby do objemu približne 60 m3
  • záznamníky teplôt

Certifikát Zanotti Eberspächer