Skip navigation

Tepelný manažment pre autobusy, ktoré brázdia celý svet

Eberspächer Sütrak vyvíja a vyrába inovatívne klimatizačné zariadenia a ako systémový partner ponúka inteligentné a ucelené riešenia klimatizácie autobusov.

Na naše rozsiahle skúsenosti s vývojom a aplikáciou najmodernejších technológií sa už dlhé roky spolieha celý rad výrobcov automobilov a dopravných podnikov po celom svete. Klimatizačné riešenia značky Eberspächer Sütrak preto nájdete na všetkých kontinentoch. Za mnohokrát najextrémnejších klimatických podmienok poskytujú vodičovi aj cestujúcim optimálny komfort.

Osobitný význam prikladá Eberspächer Sütrak vývoju a výrobe energeticky efektívnych a ekologických produktov. Tým podporujeme vysokú hospodárnosť a súčasne aj znižujeme spotrebu a emisie škodlivín.

Integrácia do nezávislého rodinného podniku s viac ako 145 ročnou tradíciou ponúka firme Eberspächer Sütrak celý rad synergií, z ktorých vyplývajú mnohé prednosti. Vďaka previazaniu kompetencií firiem Eberspächer a Sütrak v oblasti vykurovania a chladenia budeme do budúcnosti plniť všetky požiadavky ešte efektívnejšie – vždy v súlade s heslom: kompletný tepelný manažment pre autobusy na celom svete.