Skip navigation

Autochladničky / automrazničky do automobilov Indel B

autochladničiek od roku 2013. Po celej Českej a Slovenskej republike zastupujeme spoločnosť  Indel B, ktorá bola založená v roku 1967 ako súčasť geniálneho obchodného nápadu: hermetického kompresora na chladenie malých priestorov. Spoločnosť začala produkovať malé chladničky poháňané jednosmerným napätím 12/24 V, určené pre všetky typy mobilných prostriedkov: lode, karavany, autá, vlaky, autobusy.

Indel B je svetovým lídrom vo výrobe zásuvných autochladničiek pre nákladné automobily a prenosných kompresorových chladničiek. OEM produkcia zahŕňa takmer všetky značky: Mercedes Benz, Scania, Iveco, DAF, Renault, VOLVO, Irizar a ďalšie. Produkuje tiež prenosné autochladničky s objemami od 7 do 130 litrov. Do kompresorových autochladničiek Indel B osadzuje od roku 1994 výhradne špičkové a osvedčené kompresory SECOP, a to vrátane napájacej elektroniky SECOP. U väčších typov je možnosť pripojenia tiež na 230 V. Výhodami autochladničiek Indel B sú nízka hlučnosť a ochrana batérie proti vybitiu.

Chladničky máme rozdelené do troch kategórií: prenosné, vstavné, TB Steel, tak aby sme pokryli celé spektrum Vašich potrieb.

V kategórii prenosných chladničiek si môžete vybrať z veľkostí od 7 litrov do 55 litrov vnútorného objemu. Od pätnástich litrov Vám môžeme ponúknuť kompresorové prevedenie, sedemlitrové varianty sú termoelektrické.

Vstavné chladničky sú určené na montáž kompresorových chladiacich jednotiek do zásuviek na tento účel pripravených výrobcom vozidla, ktoré sú zvyčajne umiestnené pod lôžkom vozidla. Po montáži tak vznikne plnohodnotná chladnička.

Špeciálnou kategóriou je prevedenie TB Steel, u ktorého sú veko a box vyrobené z lakovaného oceľového plechu. Rohy chladničky sú poplastované. Pre ľahšiu manipuláciu je chladnička vybavená oceľovými sklopnými držadlami. Tento typ je ešte rozdelený do dvoch kategórií, a to s jedným plniacim vekom alebo dvoma. Tu si môžete vybrať vo veľkostiach od 65 l do 130 l.

Bližšie informácie nájdete v našom produktovom liste Autochladničky Indel B.

Autochladničky Indel B si môžete objednať v našom webshope: shop.eberspaecher.cz