Skip navigation

Portfólio výrobkov Eberspächer ponúka riešenia pre dnešné aj budúce požiadavky automobilového priemyslu

Výfuková technika
Čistejšie, ľahšie, tichšie – naše výfukové systémy pre osobné a úžitkové vozidlá už dnes značne redukujú viac ako 95 percent všetkých škodlivín. Pri ich výrobe využívame priekopnícke riešenia z oblastí ľahkých konštrukcií, tlmenia hluku aj zvukového dizajnu. Sme renomovaná firma so špecializáciou na výfukové systémy. Naše znalosti a schopnosti sú vysoko žiadané ako medzi výrobcami osobných a úžitkových vozidiel, tak aj v non-road sektore na celom svete. Z tejto pozície profitujú aj naši zákazníci na trhu náhradných dielov: servisy a obchodní partneri, ktorým dodávame systémy na dodatočnú montáž a výmenné sady v kvalite zodpovedajúcej originálnym dielom.


Vykurovacie systémy
Od tej doby, čo sme ním vybavili legendárny VW Chrobák, sa nezávislé kúrenia Eberspächer stali synonymom pohodlia v automobile. Dnes ich na celom svete nájdete v nespočetných osobných, úžitkových a špeciálnych vozidlách, v cestovných automobiloch alebo na lodiach. Výrobcovia vozidiel naše nezávislé palivové kúrenia inštalujú buď priamo ako súčasť sériovej výroby, alebo ako výbavu na želanie. Vykurovacie systémy však možno bez problémov nainštalovať aj dodatočne.


Elektrické vykurovacie systémy pre automobily
Ak motor dodáva príliš málo zvyškového tepla na kúrenie, sú ideálnym riešením doplnkové elektrické vykurovacie systémy Eberspächer catem: Takzvané prihrievače PTC rýchlo a ekonomicky zaistí dokonalý tepelný komfort v naftových a benzínových vozidlách s optimalizovanou spotrebou. Medzi prelomové produkty patria vysokonapäťové vykurovacie systémy pre automobily s hybridným alebo elektrickým pohonom či vozidlá s pohonom na palivové články, ktoré Eberspächer catem sériovo dodáva už dnes. Prihrievače PTC je možné používať aj lokálne: ukážkovým príkladom môže byť vykurovanie kabrioletov integrované do operadla hlavy.


Klimatizačné systémy pre autobusy
Eberspächer Sütrak je špecialistom na výkonné vykurovacie a klimatizačné systémy určené na použitie v autobusoch. Výrobcom autobusov poskytujeme podporu v podobe kompletného tepelného manažmentu z jednej ruky: pre mestské i cestovné autobusy, od minibusov po poschodové autobusy.


Automobilové riadiace systémy
Sekcia Automobilové riadiace systémy ponúka výkonné a spoľahlivé elektronické výrobky pre špecifické zákaznícke riešenia v oblasti trvalo udržateľnej mobility. Predstavuje kompetentného a novátorského partnera automobilového priemyslu, ktorý pomáha optimalizovať spotrebu a znižovať emisie: Okrem riadiacich jednotiek pre tepelný manažment a kompaktných riadiacich jednotiek sú súčasťou jeho portfólia tiež výkonové koncové stupne pre optimálne riadenie motora a emisií a výrobky na stabilizáciu palubnej siete a rekuperáciu energie.