Skip navigation

Klimatizačná technika z jednej ruky – kúrenie aj chladenie

Efektívne klimatizácia vozidlá zahŕňa vykurovacie a chladiace komponenty. Eberspächer ponúka účinné riešenia všetkých požiadaviek na tepelný komfort a to nezávisle od typu motora.

Okrem vykurovania komerčne využívaných vozidiel nadobúda na význame v oblasti úžitkových automobilov tiež klimatizácia. V súlade s požiadavkami právnych predpisov, ktoré obmedzujú beh motorových vozidiel naprázdno, a takisto z dôvodu hospodárnosti sa pozornosť stále intenzívnejšie sústredí na klimatizačné systémy nezávislé na motore vozidla. Overené produkty a renomovaní výrobcovia, vďaka ktorým sa radíme medzi popredné full-service dodávateľa špeciálnych riešení pre klimatizáciu vozidiel, umožňujú koncernu Eberspächer dokonale splniť všetky požiadavky na tepelný manažment. Výkonné komponenty na báze výparníkových a kompresorových technológií nám dovoľujú realizovať účinné riešenia klimatizácie odstavených aj pohybujúcich sa vozidiel - bez ohľadu na to, či sa jedná o minibus, nákladné auto alebo špeciálne vozidlo.

Portfólio klimatizačných riešenie Eberspächer završujú inovatívne produkty. Spoľahlivú použiteľnosť úžitkových vozidiel za extrémnych klimatických podmienok zaručuje predohrev palivového vedenia. Mobilné palivová kúrenie zase pri zásahoch záchrannej služby zamedzujú životu nebezpečnému podchladeniu ťažko zranených. Flexibilne využiteľné chladiace boxy umožňujú prepravovať tovar podliehajúci rýchlej skaze.